Wycieczka do Krakowa

13 czerwca klasa dzieci z klas  1 i 2b SP uczestniczyły w wycieczce do Krakowa. Podczas wycieczki dzieci miały okazję zapoznać się z  wybranymi legendami i  ciekawostkami związanymi z historią Krakowa podczas spaceru z przewodnikiem. Zwiedzanie rozpoczęli na Wawelu, następnie  uliczkami przeszli na krakowski rynek. Kolejnym punktem programu wycieczki była wizyta i warsztaty edukacyjne w Wioskach Świata. Dzieci miały okazję zwiedzić i poznać chaty i domki,  w których mieszkają dzieci na różnych kontynentach. Dzieci brały udział w warsztatach "Dzień z życia w Afryce" i "Arktyczna przygoda". W godzinach popołudniowych uczniowie brali udział w zajęciach edukacyjnych warsztaty "Dziecinne proste eksperymenty" przeprowadzonych w Ogrodzie Doświadczeń.