Wycieczka do Krakowa

20 listopada klasa 6A, 7A oraz 7B wybrały się ze swoimi wychowawcami na wycieczkę do Krakowa. Pierwszą atrakcją było zwiedzenie Muzeum Lotnictwa Polskiego, gdzie pan przewodnik w przezabawny a zarazem przejrzysty sposób opowiedział historię tego miejsca, jak również nawiązał do historii Polski. Uczniowie mieli nawet możliwość wejścia do kokpitu samolotu. Drugim etapem wycieczki był laserpark, gdzie uczniowie ćwiczyli swoją sprawność, przechodząc przez labirynt, w którym drogę utrudniały lasery. Pozostali uczniowie brali udział w grze – laserowy paintball. Ostatnim elementem wycieczki była komedia Ryzykowna forsa w teatrze Bagatela. Około godziny 21 wszyscy szczęśliwie wrócili do Białki Tatrzańskiej.