Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W dniu wczorajszym (25 czerwca) odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Chociaż był to niezwykle trudny rok, to udało się z sukcesami przebrnąć przez te 10 miesięcy. Szczególnym osiągnięciem może pochwalić się Alicja Korkosz - uczennica klasy 8a, która ukończyła szkołę jako Super-absolwent. Alicja wyróżniała się niezwykłym zaangażowaniem w życie klasy, szczególnymi osiągnięciami w konkursach- przede wszystkim w konkursie historycznym, w którym została laureatem w klasie 7 oraz wzorowym zachowaniem.

Wszystkim uczniom życzymy wypoczynku w wakacje oraz nabrania sił na nowy rok szkolny, natomiast ósmoklasistom, aby dostali się do wymarzonych szkół i godnie reprezentowali Białkę Tatrzańską.