Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych

Zapisy do  oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025

W dniach od 20 maja  do 31 maja ma miejsce rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025

Według obowiązujących przepisów, każde dziecko przed rozpoczęciem nauki w klasie I ma obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, które może realizować poprzez uczęszczanie do oddziału przedszkolnego w szkole - zerówki.

Zapisy do oddziału przedszkolnego – zerówki  obejmować będą dzieci urodzone w roku  2018,  jest to obowiązkowe przygotowanie przedszkolne oraz dzieci urodzone w roku 2019,  2020 i 2021, w przypadku rocznika trzylatków, czterolatków i pięciolatków przedszkole jest nieobowiązkowe.

Zapisów można dokonywać w wyznaczonym terminie codziennie w sekretariacie szkoły. Formularze zapisów do pobrania w szkole,  dostępne są również na stronie internetowej szkoły.