Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

W piątek, 21 czerwca odbyło się zakończenie Roku Szkolnego. Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Świętą, po której uczniowie udali się na halę sportową, gdzie najpierw pan Dyrektor przywitał wszystkich zebranych, a następnie oddał głos Wójtowi Gminy. Pan Andrzej Pietrzyk nagrodził najlepszych uczniów klasy 8, którzy kończyli przygodę ze szkołą w Białce Tatrzańskiej. Po rozdaniu nagród nastąpiło przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom klas 7, którzy w nowym Roku Szkolnym będą mieli przywilej honorowania uroczystości nosząc godnie symbol szkoły. Na hali miało miejsce również nagrodzenie wszystkich uczniów, którzy w tym roku otrzymali wyróżnienie, lub wykazali się w zawodach wiedzy, sportowych oraz artystycznych. Na koniec uczniowie klasy 8 przedstawili w humorystyczny sposób życie szkoły podczas krótkiej akademii. Życzymy im dobrego wyboru szkoły średniej, a także osiągnięcia sukcesów w przyszłości. Dzień ten był również okazją do podziękowania Pani Marcie Makowskiej za lata jej pracy na rzecz wielu pokoleń uczniów, która przechodzi na zasłużoną emeryturę.